flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Перелік документів, що містять службову інформацію

 ЗАТВЕРДЖЕНО
 наказом голови
 господарського суду
 Одеської області
 від 29.12.2016р. № 34
 
 
 
Перелік
відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися в документах з організації діяльності господарського суду Одеської області
 
 
 

1.                  Відомості в організаційно-розпорядчих документах (накази, розпорядження, рішення, постанови, рекомендації), що надсилаються до суду Верховним Судом України, Вищим господарським судом України, ДСА України з питань забезпечення охорони державної таємниці, які містять службову інформацію.

 

2.                  Відомості в документах суду, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

 

3.                  Відомості в листуванні, нормативно-розпорядчих та облікових документах з питань оформлення допуску працівників суду до державної таємниці.

 

4.                            Відомості в номенклатурі посад працівників суду, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

 

5.                  Відомості в документах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких, які мають гриф обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").

6.              Документи з мобілізаційних питань.

7.              Інші відомості, що містяться в документах, передбачених ст.9 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

 

НАКАЗ № 34   про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію та які можуть міститись в документах з організації діяльності
ПОЛОЖЕННЯ  про Комісію з питань роботи із службовою інформацією Господарського суду Одеської області. 
ІНСТРУКЦІЯ про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в господарському суді Одеської області.