flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді господарського суду Одеської області

Відомості про спеціалізацію суддів

 

В Господарському суді Одеської області встановлено три спеціалізації суддів з розгляду окремих категорій спорів:

- перша спеціалізація (спори про банкрутство та спори, пов’язані з банкрутством): Антощук С.І., Грабован Л.І., Лепеха Г.А., Найфлейш В.Д., Ровинський О.Ю.;

- друга спеціалізація (інші спори позовного провадження): Бездоля Д.О., Бездоля Ю.С., Волков Р.В., Гут С.Ф., Демешин О.А., Д’яченко Т.Г., Желєзна С.П., Зайцев Ю.О., Літвінов С.В., Лічман Л.В., Малярчук І.А., Мостепаненко Ю.І., Невінгловська Ю.М., Петренко Н.Д., Петров В.С., Погребна К.Ф., Рога Н.В., Смелянець Г.Є., Степанова Л.В., Цісельський О.В., Шаратов Ю.А., Щавинська Ю.М.;

- третя спеціалізація (спори, пов’язані із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності): Лічман Л.В., Малярчук І.А., Степанова Л.В., Цісельський О.В., Щавинська Ю.М.

 

Шановні відвідувачі веб-сайту!

 

Звертаємо Вашу увагу, що Ви маєте можливість зв’язатися з помічниками суддів по нижчезазначеним номерам телефонів після здійснення переадресації, яка відбувається з четвертого гудка.

Прізвище, ім`я, по-батькові судді
Прізвище, ім’я та по батькові помічника
Номер телефону
№ кабінету та поверх 
Петров Володимир Степанович
Маврова Яна Олександрівна
307-959
445 (4-й поверх)
Антощук Світлана Іванівна
 
307-997
429 (4-й поверх)
Бездоля Дмитро Олександрович
Шейнцис Ольга Олександрівна
307-951
412 (4-й поверх)
Бездоля Юлія Сергіївна
Карагяур Вікторія Миколаївна
307-954
415 (4-й поверх)
Волков Роман Володимирович
Племениченко Антоніна Валеріївна
307-964
516 (5-й поверх)
Грабован Лілія Іванівна
Кущ Олександра Володимирівна
307-966
432 (4-й поверх)
Гут Сергій Федорович
Себова Ольга Олегівна
307-970
510 (5-й поверх)
Демешин Олександр Анатолійович
Разуменко Олексій Леонідович
307-987
409 (4-й поверх)
Д'яченко Тетяна Геннадіївна
Шуляк Дар’я Володимирівна
307-973
513 (5-й поверх)
Желєзна Світлана Петрівна
Клочко Віра Василівна
307-977
418 (4-й поверх)
Зайцев Юрій Олексійович - без повноважень
 
307-953
412 (4-й поверх)
Лепеха Геннадій Анатолійович
Капришанська Олена Сергіївна
307-965
516 (5-й поверх)
Літвінов Сергій Володимиирович
Бочкова Марина Олександрівна
307-985
536 (5-й поверх)
Лічман Леонід Васильович
Бєлих Крістіна Володимирівна
307-988
530 (5-й поверх) 
Малярчук Ірина Анатоліївна
Суркова Ірина Володимирівна
307-976
539 (5-й поверх) 
Мостепаненко Юлія Іванівна
Чебан Катерина Вікторівна
307-982
527 (5-й поверх) 
Найфлейш Володимир Давидович
Ошарін Даніїл Сергійович
307-990
536 (5-й поверх) 
Невінгловська Юлія Михайлівна
Чумаченко Інна Іваніна
307-969
519 (5-й поверх) 
Петренко Наталія Дмитрівна
 
307-981
522 (5-й поверх) 
Погребна Катерина Федорівна
Лапідус Оксана Анатоліївна
307-952
421 (4-й поверх) 
Ровинський Олександр Юрійович - без повноважень
 
307-961
421 (4-й поверх) 
Рога Наталія Василівна
Десяцька Віолета Вікторівна
307-960
510 (5-й поверх) 
Смелянець Ганна Євгеніївна
Перехрестeнко Наталія Миколаївна
307-957
513 (5-й поверх) 
Степанова Людмила Валеріївна
Загороднічек Ірина Іванівна
307-991
418 (4-й поверх) 
Цісельський Олег Володимирович
Матвієнко Анна Сергіївна
307-979
539 (5-й поверх) 
Шаратов Юрій Анатолійович
Бахарєв Костянтин Борисович
307-986
530 (5-й поверх) 
Щавинська Юлія Михайлівна
Ткаченко Інна Юріївна
307-950
519 (5-й поверх)