flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Впровадження проекту «Електронний суд»

17 червня 2013, 10:00

до відома учасників судового процесу

 

         З 17 червня 2013 року у господарському суді Одеської області запроваджено порядок щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу в частині надсилання судом таким учасникам процесуальних документів в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді (згідно з наказом Державної судової адміністрації України від 31 травня 2013 року № 72 «Про реалізацію проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу» зі змінами внесеними наказом Державної судової адміністрації України від 14 червня 2013 року № 81).
 
Бажаючі учасники судового процесу отримувати процесуальні документи в електронному вигляді повинні:
 
1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
 
2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку можна роздрукувати з офіційноговеб-порталу судової влади України у вищевказаному розділі або з сайту господарського суду Одеської області (розділ „Зразки заяв”).
 
Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.