flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Пропуск осіб до приміщення Господарського суду Одеської області,

Пропуск осіб до приміщення Господарського суду Одеської області, здійснюється в робочі дні та години згідно з установленим головою суду, розпорядком роботи.
Понеділок - четвер
9:00-18:00
П'ятниця
9:00-16:45
Субота, неділя
вихідні
Обідня перерва
13:00-13:45
На вході до приміщення Господарського суду Одеської області, облаштований пункт пропуску з відповідними технічними засобами контролю та зв’язку.
З метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, їх пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу:
– паспорта громадянина України;
– паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
– службового посвідчення;
– національного посвідчення водія України;
– пенсійного посвідчення;
– іншого офіційного документа, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ.
Пропуск до приміщення Господарського суду Одеської області, що прибули на засідання та інші заходи (наради, переговори тощо), здійснюється за списками, підписаними головою суду або керівником апарату, після пред’явлення документа, що посвідчує особу.
Якщо в особи немає документа, який посвідчує особу, про це інформується керівник або заступник керівника апарату, який повинен встановити особу та мету візиту відвідувача, а також вирішити питання щодо можливості пропуску такої особи до приміщення.
Працівники засобів масової інформації пропускаються за пред’явленням документа, що посвідчує особу працівника засобу масової інформації редакційне посвідчення, інший документ, виданий редакцією відповідного засобу масової інформації, тощо. Використання ними під час судового засідання аудіо-, відео-, кіно-, фотоапаратури здійснюється в порядку, установленому процесуальним законодавством.
Забороняється пропуск до приміщень судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:
1) з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
2) з тваринами;
3) з вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, крім осіб, визначених у пункті 12 розділу II «Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них»;
4) з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;
5) з колюче-ріжучими предметами;
6) з валізами, господарськими сумками, пакетами великих розмірів (600x400x200 мм).
При вчиненні особами протиправних дій стосовно суддів, працівників апарату суду, учасників судового процесу, працівників інших органів та установ системи правосуддя, осіб, що перебувають у приміщенні суду, поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України зобов’язані невідкладно вжити заходи, передбачені законами України «Про Національну поліцію» та «Про Національну гвардію України».

 

Тимчасовий порядок пропуску осіб до адміністративної будівлі, в якій знаходяться Одеський апеляційний господарський суд та Господарський суд Одеської області