flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Господарський суд Одеської області продовжує забезпечувати позови щодо земель аеродрому «Шкільний»

31 липня 2019, 09:45

Прес-служба суду повідомляє, що в Господарському суді Одеської області розглядається декілька справ за позовом Міністерства оборони України до Одеської міської ради, в яких просить визнати незаконним та скасувати рішення Одеської міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Одеса та надання її у постійне користування Комунальному підприємству “Міське комунальне будівництво»; скасувати реєстрацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про реєстрацію права комунальної власності на зазначену у позові земельну ділянку за територіальною громадою м. Одеса в особі Одеської міської ради, та право постійного користування – за Комунальним підприємством «Міське комунальне будівництво» на земельну ділянку у м. Одеса.

 

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 08.07.2019р. суддею Юрієм Шаратовим, прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі №916/1868/19, було призначено підготовче засідання та залучено до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Квартирно-експлуатаційний відділ м. Одеси, Військову частину А0800, Військову частину А3571 та Комунальне підприємство "Міське капітальне будівництво".

 

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 30.07.2019р. частково задоволено заяву Міністерства оборони України про забезпечення позову та заборонено Одеській міській раді та Комунальному підприємству «Міське капітальне будівництво» здійснювати дії із забудови та приймати рішення стосовно земельної ділянки військового аеродрому «Шкільний» площею 30 га, за адресою: м. Одеса, вул. Інглезі.

 

Крім того, в засіданні суду 30.07.2019р. відкладено судове засідання у підготовчому провадженні на 02.09.2019р. на 15:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: проспект Шевченка, 29, кабінет №530 (5 поверх), тел. 0(482) 307-986.

 

Повні тексти електронних копій процесуальних документів у справі є загальнодоступними на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua).