flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Пресслужба суду інформує про розгляд справи щодо повернення державі приміщення, в якому знаходиться ресторан «Дача»

07 жовтня 2021, 17:17

 

В провадженні судді Господарського суду Одеської області Демешина О.А. перебуває справа №916/697/21 за позовом прокуратури в особі Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях та Товариства з обмеженою відповідальністю «Драйв-Ін» за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивачів Державного закладу “Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П. Чкалова” Міністерства охорони здоров'я України про визнання договору купівлі-продажу недійсним та повернення безпідставно набутого майна.

Сьогодні суд поновив строк для подачі письмових доказів, долучив до матеріалів справи письмові пояснення прокуратури та оголосив перерву у розгляді справи до 28 жовтня 2021 року о 14.00. 

 Раніше ми повідомляли про розгляд справи за посиланням: https://bit.ly/3BoKGDM 

 

Повні тексти електронних копій процесуальних документів у справі є загальнодоступними на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень (http://reyestr.court.gov.ua).