flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судом захищено інтелектуальні права Компанії PUMA SE

20 січня 2020, 15:46

В провадженні судді Господарського суду Одеської області Ірини Анатоліївни Малярчук знаходилась справа №916/3085/19 за позовом Компанії PUMA SE до Товариства з обмеженою відповідальністю «Модерн Трейд Групп» про заборону здійснювати використання зображувальної торговельної марки PUMA SE для товарів – взуття, вилучення з цивільного обороту черевиків у кількості 480 пар та знищення товару.

Позивач звернувся до суду за захистом своїх прав у зв’язку з тим, що ТОВ «Модерн Трейд Групп» було ввезено на митну територію України взуття з зображувальною торговельною маркою PUMA SE без дозволу позивача на використання вказаної торговельної марки.

Господарський суд Одеської області 26.12.2019р. прийняв рішення по справі, яким частково задовольнив позовні вимоги Компанії PUMA SE.

Зокрема, суд заборонив ТОВ «Модерн Трейд Групп» використовувати зображувальну торговельну марку PUMA SE для товарів – взуття, незалежно від його кольорового виконання шляхом нанесення такого позначення на продукцію (товар), зберігання продукції із нанесеним позначенням, пропонування продукції із нанесеним позначенням для продажу, продаж, імпорт, експорт, реекспорт, застосування такого позначення в рекламі, діловій документації, мережі Інтернет.

Також суд задовольнив вимоги позивача щодо вилучення черевиків у кількості 480 пар з цивільного обороту та знищення вказаного товару.

Позивачу було відмовлено у вимозі знищення товару за участю його представника, оскільки своєю правовою природою вказана вимога про проведення виконавчих дій не є позовною та не може відновити порушене право позивача, а відповідно не може бути способом його захисту.

Рішення набрало законної сили 17.01.2020р.

 

 Повні тексти електронних копій процесуальних документів у справі є загальнодоступними на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень