flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Результат третього матчу команди господарських судів з розіграшу «Кубку Феміди з міні-футболу 2017»

10 листопада 2017, 14:30

Вчора, об’єднана команда господарських судів зіграла третій футбольний матч в рамках розіграшу «КУБКУ ФЕМІДИ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2017» із командою Приморського районного суду м.Одеси.

Найрезультативнішим для команди став перший тайм, під час якого професійною грою відзначились Сергій Гут (суддя ГСОО), Андрій Безпалюк (секретар судового засідання ОАГС), Нікос Попов (помічник судді ОАГС) та капітан команди Леонід Лічман (суддя ГСОО), забивши до воріт противника в загальному рахунку 5 голів.

Другий тайм для команд завершився з рахунком 5:6, під час якого переможний гол для команди здобув капітан Леонід Лічман (суддя ГСОО).

Ще раз вітаємо переможців та дякуємо за чудові емоції!