flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З нагоди святкування 33-ї річниці від дня становлення господарських судів у Господарському суді Одеської області відбулись урочисті збори суддів та працівників апарату суду

05 червня 2024, 09:49

🔹Сьогодні з нагоди святкування 33-ї річниці від дня становлення господарських (арбітражних) судів України у Господарському суді Одеської області відбулись урочисті збори суддів та працівників апарату суду.

 

👥З вітальною промовою до присутніх звернувся голова суду Володимир Петров, який привітав всіх з професійним святом та висловив подяку працівникам суду, які безустанно та віддано виконували свої професійні обов’язки з початку введення на території країни воєнного стану. Адже наполеглива праця кожного є спільним внеском до Перемоги, до незалежної України, в якій ми всі прагнемо жити!

 

📤Крім того, голова суду висловив свою повагу нашим захисникам, які боронять на фронті нашу Батьківщину, і власне, завдяки яким ми маємо можливість зібратись з нагоди професійного свята.

 

🏆За сумлінну працю та високий професіоналізм працівники були нагороджені Грамотами та Подяками від  Верховного Суду, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України , територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області та Господарського суду Одеської області.

 

⚜Наостанок голова суду побажав усім сил, незламності духу та віри у світле майбутнє нашої країни, де є лише один варіант розвитку подій, а саме Перемога українського народу.