flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З 4 жовтня 2021 року змінюється порядок подання апеляційних та касаційних скарг

30 вересня 2021, 15:01

        До відома учасників судових проваджень!

        У зв’язку з набиранням чинності Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) з 4 жовтня 2021 змінюється порядок подання апеляційних та касаційних скарг:

  • Відповідно до статті 257 Господарського процесуального кодексу апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції;
  • Відповідно до статті 289 Господарського процесуального кодексу касаційна скарга подається безпосередньо до суду касаційної інстанції.

З метою уникнення порушення процесуальних строків на апеляційне та касаційне оскарження повідомляємо, що відповідні скарги можна подати після реєстрації в електронному кабінеті у підсистемі «Електронний суд», або в паперовому вигляді:

  • апеляційні скарги подаються до Південно-західного апеляційного господарського суду (каб. 113, просп. Шевченко, 29, м. Одеса, 65119);
  • касаційні скарги подаються до Касаційного господарського суду у складі Верховного суду (вул. Копиленка, 6, м. Київ, 01016).