flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Господарським судом Одеської області оголошено проведення конкурсу на заміщення посади державної служби, який відбудеться 24 липня 2019 року

03 липня 2019, 16:32

Господарський суд Одеської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В":

 

  1. Старший судовий розпорядник відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду - 1 посада. Наказ від 02.07.2019 року88про оголошення конкурсу на вакантну посаду державної служби Господарського суду Одеської області та Умови проведення конкурсу.

 

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 434).

 

Перелік тестових питань з варіантами відповідей на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства.

 

На офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі "Тестування" розміщена коротка інструкція користувача з проходження тестування.

 

Письмова заява про участь у конкурсі

Письмова заява, в якій повідомляє, що до неї (нього) не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 ЗУ "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї (нього) відповідно до зазначеного Закону

Особова картка державного службовця