Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Рівень розвитку національної економіки будь-якої держави є показником добробуту країни та віддзеркалює рівень і якість життя населення. Нині можна стверджувати, що Україна має високий економічний потенціал, створені сприятливі умови та якісне підґрунтя для розвитку бізнесу.
Поряд з цим, з огляду на досвід країн з розвиненою економікою, що пройшли всі етапи її побудови, в тому числі і шляхом реформування системи банкрутства, міжнародний досвід може бути використаний та впроваджений в Україні.
Так, 28 червня 2019 року в Одесі відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Правові умови сприятливого бізнес-клімату: досвід Німеччини та України», організована Національним університетом «Одеська юридична академія» за підтримки Всеукраїнського центру економічного права та Німецько-українського об’єднання юристів.
Участь у заході брали судді Господарського суду Одеської області к.ю.н. Лілія Грабован та к.ю.н. Володимир Найфлейш.
Програма заходу складалась із двох секцій і передбачала виступи спікерів стосовно різноманітних актуальних тем, представлених до обговорення.
Так, впродовж роботи другої сесії, присвяченої проблемам та перспективам законодавчого сприяння веденню бізнесу в Україні, Німеччині та інших країнах, суддя Лілія Грабован виступила в якості спікера з доповіддю на тему «Захист прав кредиторів у процедурах неспроможності як сучасний напрям покращення бізнес-клімату».
Суддя Володимир Найфлейш брав активну участь в обговоренні презентованих доповідей та дискусіях щодо проблемних питань галузі.
Під час конференції у фокусі обговорення були зосереджені такі актуальні теми:
та інші.