flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 

Господарський суд Одеської області

65119, м. Одеса, пр. Шевченка, 29

код ЄДРПОУ – 03499997

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з розподілу електричної енергіїкод ДК 021:2015 – 65310000-9 «Розподіл електричної енергії».

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

Відповідно до п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право, як виняток, застосувати переговорну процедуру у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником і, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів з одним постачальником (за відсутності альтернативи).

UA-2022-02-15-008997-b

 

Розмір бюджетного призначення: 

264999,93 грн. з ПДВ.

 

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

264999,93 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість визначена на підставі Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» методом порівняння ринкових цін шляхом розрахунку середньоарифметичного значення серед трьох отриманих цінових пропозицій від суб’єктів господарювання, що надають аналогічні послуги на території України та мають відповідні дозвільні документи.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик:

Термін постачання — з 01.01.2022р. по 31.12.2022р.

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії (далі – розподіл) – це транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. Розподіл електричної енергії здійснюється оператором системи розподілу. Діяльність з розподілу електричної енергії підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства.

Відповідно до ст.5 Закону України «Про природні монополії» та враховуючи дані з Реєстру суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики(адресаhttps://www.nerc.gov.ua/storage/app/sites/1/Docs/Reestry/Reestr_pryrodnuh_monopolii/reestr_monopol_energo.pdf) станом на 31.12.2021р., АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (код ЄДРПОУ 00131713) є суб’єктом природних монополій на території Одеської області на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданої згідно з Постановою НКРЕП від 06.11.2018р. №1345.

Отже, для закупівлі послуг з  розподілу електричної енергії може бути застосована переговорна процедура (скорочена) за відсутністю конкуренції з технічних причин. Замовник має право укласти договір за результатами переговорів у строк не раніше, ніж 5 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір (п.4, п.7 ст.40 Закону).