Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
30.05.2022 до Господарського суду Одеської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД" про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Комунального підприємства “Очисні споруди” Скадовської міської ради основного боргу в розмірі 203903,70 грн за договором про постачання електричної енергії споживачу від 28.02.2022 №175-ЕГТ-22/Е (справа №916/992/22).
За результатом розгляду вищевказаної заяви, 06.06.2022 судом був виданий судовий наказ про стягнення з Каховського агротехнологічного фахового коледжу на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД" основного боргу в сумі 203903,70 грн та судового збору в сумі 248,10 грн.
Господарський суд Одеської області повідомляє Комунальне підприємство “Очисні споруди” Скадовської міської ради, що:
Згідно з ст. 157 ГПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. Заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; 3) ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача. Заява підписується боржником або його представником. До заяви про скасування судового наказу додаються: 1) документ, що підтверджує сплату судового збору; 2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником; 3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті. У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 ГПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п’яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Заяву розглядає суддя Господарського суду Одеської області - Бездоля Д.О.